Gracze znaleźli domek Shreka w Hunt: Showdown

Osła brak.

Sieciowa strzelanka Hunt: Showdown otrzymała trzecią mapę - DeSalle. Bagnista lokacja trafiła kilka dni temu na serwery testowe, przed ostateczną premierą w nadchodzących tygodniach. Gracze zabrali się więc za poszukiwanie sekretów.

Jak poinformował jeden z przeczesujących lokację użytkowników, twórcy ze studia Crytek w jednym z zakamarków uwzględnili całkiem interesującą miejscówkę - domek Shreka ze słynnej serii filmów animowanych.

1
Somebody once told me...

Znalazca - niejakie „zzilla8” - nie chciał ujawnić konkretnego położenia, lecz budowla pod charakterystycznym pniakiem znajduje się podobno w lewym dolnym rogu DeSalle. Jak potwierdza powyższy obrazek, nie zabrakło nawet słynnego wychodka.

Fani Hunt: Showdown wiedzą, że podobne nawiązania nie są w grze niczym nowym, a wcześniej twórcy umieszczali w grze sekrety między innymi ze „Szklanej pułapki” oraz „Powrotu do przyszłości”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami