Atlus ma w zanadrzu aż 7 projektów związanych z serią Persona

Pierwsze zapowiedzi już we wrześniu.

Firma Atlus ma w planach aż 7 różnych projektów powiązanych z cyklem gier Persona. Na oficjalnej stronie obchodów 25 rocznicy serii umieszczono 7 grafik ze znakami zapytania.

Pierwsza zapowiedź ma nastąpić we wrześniu bieżącego roku, a ostatnią (możliwe, że to Persona 6) zaplanowano dopiero na jesień przyszłego roku - w międzyczasie ujawnione zostanie 5 pozostałych projektów.

Persona_25th_Anniversary_Key_Visual_696x538

Nie podano żadnych szczegółów na temat nowych produkcji. Możliwe, że część zapowiedzi będzie związana z produktami medialnymi w stylu nowych filmów czy seriali anime.

Niewykluczone też, że doczekamy się odświeżonej wersji jakiejś odsłony cyklu. Fani liczą szczególnie na remaster czy remake Persony 3.

Atlus nie unika także różnych spin-offów cyklu Persona, często zupełnie różniących się pod względem rozgrywki. W przeszłości stworzono między innymi bijatykę Persona 4 Arena czy gry rytmiczne, a w ubiegłym roku ukazała się udana gra akcji Persona 5 Strikers.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami