Sony szykuje testy beta Gran Turismo 7?

Sugeruje strona PlayStation.

Mało znana aplikacja Experience PlayStation pozwala użytkownikom zapisać się do testów beta Gran Turismo 7 na PS5. Żadna taka inicjatywa nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.

O sprawie informuje serwis GTPlanet, zajmujący się serią. Opcja została prawdopodobnie udostępniona przedwcześnie, a obecnie jest testowana.

1
2

Eurogamer może potwierdzić, że proces pozyskiwania kluczy dostępu rzeczywiście funkcjonuje, choć w naszym przypadku zakończył się odebraniem kodu 1234-5678-9012. To także sugeruje, że funkcja nie jest jeszcze gotowa na faktycznych użytkowników.

Aby spróbować samemu, wystarczy udać się na stronę Experience PlayStation, a po zalogowaniu na konto PSN wybrać „Related Campaigns” oraz „Italia Quest”, po czym obejrzeć 10-sekundowy trailer produkcji.

Beta Gran Turismo 7 nie została jeszcze ogłoszona, lecz nie powinna być większą niespodzianką. GT Sport przed wydaniem na PlayStation 4 także było testowane przez Sony.

Zgodnie z inną tradycją serii, premierę pełnej wersji opóźniono w lutym na przyszły rok. W pracach przeszkodziła podobno pandemia Covid-19, co przełożyło się na zmianę planów.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami