Seria Judgement od twórców Yakuzy nie może trafić na PC przez agencję aktorską?

Lost Judgment może nie doczekać się sequela.

Seria Judgement nie trafi na PC i może nie doczekać się kontynuacji przez agencję aktorską, która reprezentuje Takuyego Kimurę - gwiazdor użyczył wizerunku głównemu bohaterowi cyklu.

Sequel, czyli Lost Judgement, ma ukazać się we wrześniu. Być może będzie to ostatnia część serii, ponieważ twórcy z firmy Sega i przedstawiciele agencji Kimury nie mogą dojść do porozumienia w kwestii platform, na które mają trafiać gry - informuje Kotaku.

Agencja Johnny's nie chce, by gry z Kimurą trafiły na PC. Powodem mają być obawy przed odpowiednim zabezpieczeniem i zarządzaniem wizerunkiem aktora - choć nikt nie podaje szczegółów, o jakie potencjalne naruszenia mogłoby chodzić.

Jak zaznacza Kotaku, Sega widzi potencjał w platformie PC. W ciągu ostatnich lat na komputery trafiło wiele odsłon cyklu Yakuza - popularnej serii od twórców Judgement. Ich nowa produkcja oferuje zresztą podobny system walki i styl reżyserii scenek przerywnikowych, a także charakterystyczny humor.

Choć japoński dziennik Nikkan Taishu podaje, że spór między wydawcą i agencją aktorską może oznaczać koniec cyklu, to niektórzy gracze uważają, że twórcy mogliby po prostu zatrudnić innego aktora i zmienić wizerunek bohatera w kolejnych częściach.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami