Psychonauts 2 pozwoli aktywować nieśmiertelność

Twórcy chcą, by grę mógł przejść każdy.

  • Ustawienia w Psychonauts 2 zaoferują opcję nieśmiertelności
  • Deweloperzy chcą, by każdy mógł przejść sequel kultowej platformówki

Przedstawiciele studia Double Fine poinformowali na Twitterze, że w grze Psychonauts 2 znajdzie się opcja, której włączenie aktywuje zupełną niewrażliwość bohatera na obrażenia.

W praktyce otrzymamy więc po prostu oficjalny kod na nieśmiertelność.

„Wszyscy powinni być w stanie cieszyć się grami. Niezależnie od wieku i możliwości” - napisali deweloperzy w kolejnych tweetach.

„To wciąż trwający proces w branży i wyzwanie, któremu musimy sprostać. Koniec końców, chcemy po prostu, żebyście dobrze się bawili, śmiali się, poznawali wywierający na was różny wpływ historie. Na takich warunkach, jakie wam pasują”.

Twórcy zdają się też wyśmiewać część graczy, którzy uważają, że granie na niższych poziomach trudności to coś, za co można obrażać i poniżać innych.

Psychonauts 2 zadebiutuje już 25 sierpnia 2021 roku na PC, PS4, Xbox One i Series X/S. Produkcja będzie od dnia premiery dostępnac w ramach abonamentu Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami