Kojima nie lubi tytułu nowej wersji Death Stranding

Twórca wybrałby inną nazwę.

Hideo Kojima - twórca Death Stranding - wypowiedział się na temat tytułu nowej wersji gry, która została niedawno zapowiedziana. Zmierzająca na PS5 edycja opatrzona jest dopiskiem „Director's Cut” - i właśnie to nie podoba się reżyserowi.

„W filmie to ponowne zmontowanie i edycja skróconego wcześniej obrazu, którego wcześniej reżyser nie mógł zmontować, albo wymagane było skrócenie czasu trwania” - zaznaczył Kojima.

„W przypadku gry nie chodzi o to, co wcześniej było wycięte, ale o dodatkowo wyprodukowane elementy. Director's Plus? Osobiście nie lubię używać nazwy Director's Cut”.

Angielska nazwa jest zazwyczaj tłumaczona na język polski jako „wersja reżyserska”, jednak oryginalna nazwa odnosi się do cięcia i montażu filmu.

Nowe wydanie Death Stranding zadebiutuje 24 września. To coś więcej, niż tylko edycja PC przenoszona na konsolę nowej generacji. Twórcy przygotowali sporo dodatkowej zawartości.

Nabywcy otrzymają między innymi nowe misje fabularne czy nowe rodzaje broni i wyposażenia. Wśród niespotykanego wcześniej sprzętu znajdzie się na przykład robot przenoszący ładunek czy wyrzutnia, która pozwoli wystrzelić skrzynie z towarem na dalekie odległości. Dodane zostaną także wyścigi na zamkniętych torach.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami