Glitch w CoD Warzone pozwala wskoczyć na arenę gułagu poza kolejnością

Powoduje też niewrażliwość na obrażenia.

Odkryto nowy glitch w Call of Duty Warzone. Błąd pozwala przedwcześnie zeskoczyć na pole walki w gułagu i przeszkadzać innym graczom w pojedynku decydującym o powrocie do Werdańska.

Co więcej, glitch aktywuje też nieśmiertelność. YouTuber NTrippy prezentuje w swoim materiale, jak zeskakuje na arenę i likwiduje jednego użytkownika pięściami, pozostając niewrażliwym na ostrzał.

NTrippy nie pokazał momentu przeskoczenia przez barierkę, nie chcąc, by gracze nauczyli się wykorzystywać błąd i psuć zabawę innym. Fani zaczęli już jednak oczywiście szukać sposobu na włąsną rękę.

Po śmierci w głównym trybie Warzone trafiamy do gułagu i przed swoim pojedynkiem czekamy na piętrze, obserwując z góry potyczki innych par. W normalnych warunkach zeskoczenie na dół nie jest możliwe, gdyż wszędzie obecna jest niewidzialna bariera.

W Warzone regularnie odkrywane są nowe glitche, które później - prędzej czy później - są eliminowane przez deweloperów. W przeszłości błędy pozwalały na przykład zabierać pełen zestaw uzbrojenia do gułagu, albo zapewnić sobie nieskończoną ilość strzykawek leczących.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami