FIFA 22 z aktualizacją na next-geny tylko w wersji Ultimate za 450 zł

Kosztowny transfer.

  • FIFA 22 zmienia program „Dwie wersje w jednym”
  • Aktualizacja na next-geny zawarta jest tylko w wersji Ultimate
  • Ta kosztuje 449,90 zł

Electronic Arts zmienia podejście do inicjatywy „Dwie wersje w jednym”, w ramach której oferowało aktualizacje z konsoli poprzedniej generacji na nowe urządzenia. W przypadku Fify 22 opcja będzie zarezerwowana dla posiadaczy wydania Ultimate Edition za 449,90 zł.

EA w niedzielę ujawniło nową odsłonę serii, publikując nie tylko datę premiery i zwiastun, ale także opisywane modyfikacje. Odsłona Ultimate dostępna będzie wyłącznie w sprzedaży cyfrowej.

To znacząca zmiana w porównaniu z programem „Dual Entitlement” dla Fify 21, gdzie kupujący na PlayStation 4 oraz Xbox One mogli liczyć na darmowy update na sprzęt nowej generacji.

W przypadku Fify 22 dostępne będą też wydania standardowe: za 299,90 zł na PS4 i Xbox One. Jeśli kupimy taką wersję, odsłonę PS5 i Xbox Series X/S - jeśli zechcemy - będziemy musieli nabyć raz jeszcze - za 349,90 zł.

Ewentualnie można zdecydować się na wydanie Ultimate, obejmujące od razu grę na obie generacje - kosztuje 449,90 zł. Na dobrą sprawę wydawca wycenia więc upgrade na nowe urządzenia na 150 zł.

Posiadacze abonamentów EA Play mogą liczyć na 10-procentową obniżkę ceny we wszystkich produktach.

Electronic Arts stara się zainteresować jak największą liczbę graczy właśnie wydaniem Ultimate Edition. Jeśli złożymy zamówienie przedpremierowe, otrzymamy między innymi kartę „Bohatera FUT”, cztery dni wcześniejszego dostępu do gry, 4600 FIFA Points czy też dowolnego ambasadora FUT na wypożyczeniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami