FIFA 22 bez głosu Dariusza Szpakowskiego?

Nowy duet komentatorów.

Kanał Kartomania w serwisie YouTube informuje, że FIFA 22 doczeka się istotnych zmian w polskiej wersji językowej: Dariusza Szpakowskiego zastąpi Tomasz Smokowski.

Poprosiliśmy EA Polska o oficjalny komentarz w tej sprawie i zaktualizujemy wiadomość, gdy otrzymamy odpowiedź. Sama Kartomania nie podaje źródeł rewelacji.

„Fakt, że nagrywam o tym materiał świadczy, iż te przecieki są już praktycznie pewne, bo ja nie szukam na siłę rewelacji” - obiecuje właściciel kanału w powyższym materiale wideo.

Zgodnie z informacjami Kartomanii, partnerem dobrze znanego Jacka Laskowskiego zostanie wspomniany Tomasz Smokowski, z którym polski oddział Electronic Arts także współpracuje już od wielu lat.

Co interesujące, do zmiany w duecie komentatorów doszło podobno stosunkowo niedawno, więc Smokowski miał mieć mało czasu na przygotowanie własnych kwestii i nagrał po prostu to, co wcześniej mówił Szpakowski - z drobnymi dodatkami.

Jeśli o prawdziwym świecie mowa, coraz częściej - choć nieoficjalnie - mówi się o emeryturze 70-letniego Szpakowskiego. Ten został niedawno odsunięty od komentowania finału Mistrzostw Europy, bez ujawniania przyczyn.

FIFA 22 ukaże się 1 października na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami