Wiedźmin 3 dostanie DLC inspirowane serialem Netflixa

Darmowe przedmioty.

  • CD Projekt przygotowuje dodatki do Wiedźmina oparte na produkcji Netflixa
  • DLC wprowadzą przedmioty inspirowane serialowym Geraltem

W trakcie WitcherConu przedstawiciele CD Projektu poinformowali, że Wiedźmin 3: Dziki Gon we wszystkich wersjach wzbogaci się o darmowe dodatki inspirowane serialem Netflixa o przygodach Geralta.

Szczegóły na temat DLC nie są znane, ale adnotacja na opublikowanej grafice ujawnia, że rozszerzenia to przedmioty nawiązujące do ekranizacji. Na wspomnianej imprezie deweloperzy zasugerowali, że pojawią się między innymi specjalne zbroje.

Nie jest to jasne, ale najprawdopodobniej dodatki ukażą się wraz z odświeżoną wersją Wiedźmina 3 na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Potwierdzono jednocześnie, że ulepszone wydanie gry zadebiutuje w tym roku i zaprezentowano zaktualizowaną okładkę - wspomniany obrazek.

Nowa edycja produkcji zaoferuje liczne usprawnienia techniczne i wizualne, w tym obsługę ray tracingu, czyli techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Do tego skrócone czasy ładowania na konsolach następnej generacji. Przewidziano też darmowy upgrade dla posiadaczy oryginału

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami