Star Wars w Fallout: New Vegas - nowy gameplay z ambitnego moda

Przygoda w świecie Gwiezdnych Wojen.

  • Grupa fanów pracuje nad modem Star Wars do Fallout: New Vegas
  • Modyfikacja to pełnoprawna gra RPG z otwartym światem
  • Twórcy obiecują wybory i wiele planet do zwiedzenia

Star Wars Open Worlds to tworzona przez dwie osoby modyfikacja do Fallout: New Vegas, zamieniająca postapokaliptyczną produkcję w grę w świecie Gwiezdnych Wojen. Autorzy opublikowali nowy gameplay z moda.

Nagranie prezentuje różne lokacje, które odwiedzimy podczas zabawy - w sumie pojawi się dwanaście zróżnicowanych planet. Są też fragmenty rozgrywki, w których gracz kieruje między innymi postacią przypominającą Bobbę Fetta.

Akcję osadzono w pierwszych latach panowania Imperium. Wcielimy się w osobę porwaną przez łowców niewolników - śmiałek wraz z grupą towarzyszy spróbuje uciec od oprawców. Podejmiemy decyzje wpływające na przebieg opowieści i towarzyszących nam kompanów.

Do wyboru będą cztery ścieżki: jasna, ciemna, „szarości” i tak zwany „sandbox”. Nie jest jasne, ale najpewniej w ostatniej nie staniemy przed koniecznością opowiedzenia się po żadnej ze stron.

Na początku rozgrywki stworzymy własną postać z pomocą rozbudowanego kreatora - wybierzemy rasę, imię, zdecydujemy o wyglądzie podopiecznego oraz dobierzemy umiejętności, które w toku zabawy rozwiniemy.

Do tego system konstruowania przedmiotów, szeroki arsenał różnorodnych broni, możliwość podjęcia się pracy łowcy głów oraz zadania poboczne. Data premiery moda nie jest jednak na razie znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami