W The Last of Us 2 można zabić ważną postać - zaskakujące odkrycie fana

Ciekawostka związana z jednym z etapów.

Jeden z fanów The Last of Us 2 odkrył, że gra pozwala zlikwidować ważną fabularnie postać - wbrew scenariuszowi przygotowanemu przez twórców.

Uwaga - możliwe spoilery!

W pewnym etapie gry poświęconym Abby bohaterka wraz z towarzyszem ścigają snajpera, którym okazuje się Tommy - brat Joela. Gracze muszą podkradać się do napastnika, unikając wrogiego ognia, co kończy się konfrontacją i śmiercią przyjaciela dziewczyny.

Youtuber Speclizer, który zajmuje się wyszukiwaniem ciekawostek związanych z The Last of Us 2, w najnowszym materiale dowodzi, że sekwencję można rozegrać inaczej. Jeżeli zdołamy szybko dotrzeć do przeciwnika, pojawi się możliwość zaatakowania mężczyzny, a nawet pochwycenia agresora i zabicie go. Ciało oponenta upada wówczas na ziemię.

Nie jest to jasne, ale możliwość zlikwidowania Tommy'ego jest najprawdopodobniej błędem, blokującym dalszą przygodę. Śmierć brata Joela nie może mieć konsekwencji fabularnych, ponieważ postać odgrywa istotną rolę w dalszej części opowieści.

W opublikowanym nagraniu Speclizer przedstawia też inne ciekawostki dotyczące produkcji. Okazuje się na przykład, że we wspomnianej sekwencji Abby może uciec przed napastnikiem, chowając się w wodzie - wówczas jednak pojawia się graficzny bug.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami