PlayStation State of Play - wszystkie zapowiedzi i trailery z pokazu

Deathloop, Lost Judgement i inne.

Zgodnie z zapowiedziami, PlayStation przeprowadziło wczoraj kolejną prezentację z cyklu State of Play. Skupiono się głównie na Deathloop, lecz nie zabrakło także szeregu mniejszych ogłoszeń oraz nowości, choćby na temat reżyserskiego wydania Death Stranding.

Poniżej zebraliśmy wszystkie zapowiedzi i prezentacje, których nie opisaliśmy osobno.

Poniżej wszystkie pozostałe materiały.

Moss: Book II

Kolejne przygody sympatycznej myszki, ponownie wyłącznie na sprzęt rzeczywistości wirtualnej - PSVR. Tym razem musimy uciec z zamku, w którym znaleźliśmy naszego wuja w pierwszej odsłonie.

Tribes of Midgard

Izometryczna gra akcji przypomina nieco Diablo, gdyby postawić na nordycką mitologię i znacznie bardziej kolorową oprawę graficzną. Do tego kooperacja, przeznaczona nawet dla dziesięciu graczy. Premiera 27 lipca na PC, PlayStation 4 i PS5.

Fist

Platformówka ze zmechanizowanym królikiem w roli głównej, przypominająca nieco nieodżałowane Shadow Complex, ale w świecie stawiającym na stylistykę dieselpunk. Premiera 7 września na PlayStation 4 i PS5, w planach jest też wersja PC.

Hunters Arena: Legends

Znane już z PC połączenie bijatyki z battle royale nadciąga także na konsole PlayStation 4 i PS5. Premiera 15 lipca, a gra będzie także dostępna bez dodatkowych opłat w abonamencie PlayStation Plus, już w sierpniu.

Sifu

Stylowa bijatyka od twórców Absolver miała ukazać się jeszcze w tym roku na PlayStation 4 i PS5, lecz poinformowano o zmianie planów i przeniesieniu tytułu na początek 2022 r.

JETT: The Far Shore

Przygodówka science-fiction od twórców Superbrothers: Sword & Sworcery EP otrzymała nowy trailer z rozgrywką. Premiera w tym roku na PC, PlayStation 4 i PS5.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

Gra o bardzo krótkim tytule bazuje na popularnym anime. Rozwiązujemy zagadki i walczymy z demonami. Premiera 15 października na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Lost Judgement

Kontynuacja gry Judgement to kolejna porcja akcji, do której fani Yakuzy są przyzwyczajeni od lat. Premiera 21 września na PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami