Hunter's Arena: Legends to battle royale z walką wręcz. Gra trafi do PS Plus

W sierpniu.

  • Hunter's Arena: Legends w sierpniu ukaże się na PC, PS5 i PS4
  • Gra pojawi się w ofercie PS Plus
  • Produkcja stawia na walkę wręcz

Na wczorajszym State of Play zaprezentowano Hunter's Arena: Legends - grę battle royale, która nastawiona jest na walkę wręcz. Produkcja ukaże się 3 sierpnia na PS5 i PS4, a do 6 września tytuł bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus.

We wspomnianym terminie pełna wersja produkcji trafi również na PC, gdzie obecnie dostępna jest w ramach programu Early Access na Steamie.

Tytuł to przedstawiciel gatunku battle royale w świecie inspirowanym starożytną Azją Wschodnią. Gracze wcielą się w łowców - wojowników walczących wręcz i posługujących się bronią białą. Gra zaoferuje 17 postaci o zróżnicowanych umiejętnościach.

W rozgrywce weźmie udział maksymalnie 30 użytkowników, a celem jest przetrwanie na polu bitwy. Uczestnicy zabawy zmierzą się jednak także ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję demonami, które pozostawią po sobie cenne i potężne przedmioty.

Przewidziano trzy tryby zmagań. W Solo podejmiemy się wyzwania w pojedynkę, mogąc swobodnie eksplorować mapę i walczyć z potworami. Pojawi się możliwość połączenia sił z innymi graczami, by wspólnie pokonać mocniejszych bossów.

W planach też opcja dla trzyosobowych zespołów oraz Tag Match. W tym ostatnim w niczym klasycznych bijatykach staniemy do walki z jednym użytkownikiem, kierując dwoma wybranymi wcześniej postaciami. Nie zabraknie opcji zabawy między posiadaczami PC i konsol PlayStation.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami