Battlefield 2042 zaoferuje mapy lubiane przez fanów - potwierdzają twórcy

W ramach tajemniczego trybu.

Twórcy Battlefield 2042 przyznali, że nieujawniony jeszcze moduł strzelanki zaoferuje lubiane przez fanów mapy z poprzednich części cyklu.

Informację przekazał Christian Grass - menedżer generalny studia Ripple Effect, które pracuje nad tajemniczym trybem gry. O wariancie wypowiedział się w trakcie internetowego panelu dyskusyjnego o przyszłości strzelanek, zorganizowanego wczoraj przez EA.

- Nie mogę wiele powiedzieć na temat modułu, ale zdradzę, że jednym z elementów tworzonej przez nas opcji są lubiane przez fanów mapy, które powrócą w Battlefield 2042. Musicie jednak jeszcze trochę poczekać nim zaprezentujemy szczegóły - mówi, cytowany przez Pure Xbox.

Wypowiedź Grassa pokrywa się częściowo z nieoficjalnymi wieściami. Renomowany informator Tom Henderson przekonuje, że tajemniczym trybem jest tak zwany Battlefield Hub - wariant, który połączy lokacje, pojazdy i bronie z różnych odsłon cyklu.

Według internauty, moduł nie postawi na rywalizację lub zrównoważoną rozgrywkę, a jedynie na czystą zabawę. Przykładowo w jednym meczu gracze użyją czołgów z pierwszowojennego Battlefield 1 i współczesnego Battlefield 3. Sama opcja zostanie ujawniona 22 lipca na konferencji EA Play Live.

Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami