Cyberpunk 2077 wkrótce z największą aktualizacją do tej pory - sugeruje reklama

AKTUALIZACJA: CD Projekt dementuje doniesienia.

AKTUALIZACJA: CD Projekt dementuje doniesienia związane z hipotetyczną „największą aktualizacją”, a informacje zawarte w niniejszej wiadomości określa jako „nieprawdziwe".

„To była krótka kampania marketingowa, przypominająca o aktualizacji 1.2 oraz o tym, że Cyberpunk 2077 jest dostępny w sklepach cyfrowych dla graczy PC, Xbox i PlayStation. Informacje o wszelkich przyszłych aktualizacjach zostaną opublikowane w odpowiednim czasie za pośrednictwem naszych oficjalnych kanałów” - napisał CD Projekt w e-mailu przesłanym do naszej redakcji.

Oryginalna wiadomość: W sieci pojawiają się doniesienia o nowej kampanii marketingowej Cyberpunk 2077, która wystartowała najprawdopodobniej za wcześnie. Reklama wspomina bowiem o „największej do tej pory aktualizacji”, a także zapowiada kolejne nowości.

Spot pojawił się na Instagramie oraz YouTube. Można go obejrzeć, klikając tutaj.

cp_najwiekszy_update_1
Najważniejsza informacja ze spotu

Materiał nie ujawnia, co znajdzie się w nowej aktualizacji, ale możemy oczekiwać, że CD Projekt już wkrótce ujawni oficjalne szczegóły.

W reklamie widzimy też napis „I będzie jeszcze więcej nowości”, który być może odnosi się do planowanych płatnych lub darmowych DLC. CD Projekt jest już zadowolony z wydajności Cyberpunk 2077, a poza tym gra wróciła do PS Store, więc o ile deweloperzy w dalszym ciągu pracują nad usuwaniem błędów, zapewne nieco bardziej skupiają się aktualnie na dodatkach.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami