The Lord Of The Rings: Gollum - wygląd Gandalfa, gameplay i termin premiery

Twórcy opowiadają o swoim projekcie.

Na wydarzeniu Nacon Connect zobaczyliśmy nowy materiał z The Lord Of The Rings: Gollum, prezentujący m.in. postacie i środowiska zaprojektowane przez studio Daedalic Entertainment. Już wcześniej zapowiadano, że gra zadebiutuje w 2022 roku, ale teraz uściślono, że premiera nastąpi jesienią.

Producent Harald Riegler zapewnia, że to pierwsze tak szczegółowe spojrzenie na historię Sméagola. Pewne lokacje, które odwiedzą gracze, jeszcze nigdy nie zostały podobno odtworzone z taką pieczołowitością.

Spotkamy też pewne kultowe postacie, przy czym projektując ich wygląd, twórcy mocno inspirowali się twórczością J.R.R. Tolkiena. Zaprezentowano Rzecznika Saurona, Thranduila, czyli elfickiego króla Leśnego Królestwa, a także Gandalfa.

gollum_1
Roztropny czarodziej we własnej osobie

Deweloper podkreślił, że The Lord Of The Rings: Gollum to gra akcji, łącząca parkour ze skradaniem i opowiadająca historię Śródziemia przez „szalony umysł” głównego bohatera.

Zagramy na PC oraz obu generacjach PlayStation i Xbox.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami