The Last of Us - ujawniono liczbę odcinków serialu HBO

Nowa wersja historii Joela i Ellie nadchodzi.

Jeden z twórców realizowanego dla stacji HBO serialu na podstawie The Last of Us ujawnił liczbę odcinków produkcji.

Producent i scenarzysta powstającego projektu - Craig Mazin - na antenie najnowszego odcinka współprowadzonego podcastu Scriptnotes oznajmił, że adaptacja złoży się łącznie z 10 epizodów. Wypowiedź filmowca przytacza serwis GamesRadar.

Każdy z odcinków potrwa około godziny, co oznacza, że pełny metraż powinien sięgnąć nawet dziesięciu godzin. Nie jest na razie jasne, czy pierwszy sezon przedstawi wszystkie wydarzenia z pierwszej części The Last of Us, czy jednak ukaże też fragment historii z sequela.

Na antenie podcastu Mazin stwierdził również, że poszczególne epizody nakręci w sumie pięć osób. Obecnie przedstawiono nazwiska trzech reżyserów (Ali Abbasi, Kantemir Balagov i Jasmila Zbanic), a więc tajemnicą pozostaje jeszcze tożsamość dwóch twórców.

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do produkcji, a aktorzy opublikowali pierwszą zakulisową fotografię z planu. W obsadzie są między innymi Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie i Diego Luna jako Tommy. Data premiery projektu nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami