W czwartek kolejne State of Play. Sony pokaże Deathloop i inne gry

Firma skupi się na tytułach od zewnętrznych studiów.

  • W czwartek o 23:00 kolejne State of Play
  • W trakcie wydarzenia zobaczymy Deathloop i inne gry od zewnętrznych twórców

Sony zapowiedziało kolejny pokaz z cyklu State of Play. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, o godzinie 23:00 czasu polskiego.

Tradycyjnie prezentacja będzie transmitowana za pośrednictwem oficjalnych kanałów marki PlayStation na platformach Twitch i YouTube. Japoński koncern podkreśla, że całość potrwa około 30 minut.

Program obejmie między innymi pokaz dziewięciominutowego materiału z Deathloop. Nagranie skupi się na swobodzie rozgrywki - twórcy przedstawią zarówno skradanie, jak i otwartą walkę z użyciem broni palnej.

Sony obiecuje też nowości na temat tytułów od zewnętrznych deweloperów, w tym projektów niezależnych. Nie wymieniono jednak nazw konkretnych gier.

Przedstawiciele firmy zaznaczyli, że na najbliższym State of Play nie należy spodziewać się informacji o Horizon Forbidden West, nowej odsłonie God of War oraz goglach rzeczywistości PS VR następnej generacji. Obiecali jednak, że latem ujawnią kolejne wieści.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami