Rewolucja francuska z robotami - nowy zwiastun Steelrising od twórców Greedfall

Premiera w przyszłym roku.

Zapowiedziane niemal dokładnie rok temu Steelrising od studia Spiders otrzymało nowy zwiastun. Poznaliśmy też wstępny okres premiery - czerwiec przyszłego roku, na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

„Armia automatonów króla Ludwika XVI terroryzuje mieszkańców Paryża. Dołącz do rewolucji jako Aegis, walcz z terrorem i postaraj się zmienić bieg historii” - czytamy w opisie na Steamie.

Trailer sugeruje, że główna bohaterka również będzie robotem - lub będzie wyposażona w mechaniczne elementy. Poza tym mamy do czynienia z produkcją, do której Spiders przyzwyczaiło: grą RPG w perspektywie trzeciej osoby, nadrabiającą niższy budżet ambicjami.

Jak wiemy z ubiegłorocznych zapowiedzi, staniemy po stronie Marii Antoniny, a podczas eksploracji Paryża zobaczymy między innymi zrekonstruowane budowle z epoki. System walki postawi na potyczki wręcz, choć - jak sugeruje zwiastun - są też umiejętności przypominające nieco magię.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami