Nowa gra twórców serii Metro to FPS - wynika z ogłoszeń o pracę

Kto by się spodziewał?

O tym, że studio 4A Games pracuje nad nową marką, niebędącą sequelem serii Metro, wiadomo już od ubiegłego roku, jednak nowe ogłoszenia o pracę ujawniają, że mowa o produkcji z gatunku FPS.

4A Games poszukuje specjalistów na stanowiska starszego projektanta gry, głównego projektanta systemów, starszego artysty technicznego, artysty koncepcyjnego od środowisk i artysty koncepcyjnego od „kreatur”, przy czym wszystkie ogłoszenia wspominają o „nowej marce”. W przypadku dwóch ostatnich mile widziana jest także jednak „pasja do gier FPS”.

metro_3
Metro Exodus udowadnia, że 4A Games wciąż czuje się świetnie w gatunku FPS

Co prawda do posady projektanta systemów wymagane jest co najmniej siedmioletnie doświadczenie z grami zarówno pierwszo-, jak i trzecioosobowymi, jednak wspomniane „zamiłowanie” do strzelanek z widokiem z oczu postaci jasno sugeruje, że kolejna gra 4A Games jest właśnie FPS-em.

Prezes studia zaznaczał w sierpniu, że nowa marka studia będzie „jeszcze bardziej ambitnym projektem” niż wydane dotychczas strzelanki ukraińskiego zespołu.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami