Na GTA 6 poczekamy jeszcze długo - potwierdza dziennikarz

Cierpliwość jest cnotą.

  • Gra może zadebiutować dopiero w 2025 roku
  • Ewolucja mapy GTA Online niemal pewna

W ubiegłym tygodniu znany leaker Tom Henderson podzielił się sporą dozą nieoficjalnych informacji o GTA 6, wspominając między innymi o prawdopodobnej premierze w latach 2024-2025. Teraz wieści potwierdził Jason Schreier, renomowany dziennikarz.

„Nie wiem, dlaczego wszyscy myślą, że mówiłem, że GTA 6 zadebiutuje w 2023 roku. Wszystko, co grze powiedział Tom Henderson, pokrywa się z tym, co ja słyszałem” - napisał na Twitterze redaktor, odpowiadając internautom, zarzucającym dziennikarzowi wprowadzanie graczy w błąd odnośnie terminu premiery.

Przypomnijmy w skrócie, co na temat GTA 6 przekazał niedawno Henderson. Akcję osadzono podobno we współczesności, by łatwiej rozwijać kolejne wcielenie GTA Online licznymi dodatkami. Pojawi się kilku głównych bohaterów, w tym kobieta, odpowiedzialna w zespole za hakowanie i technologię. Powróci Vice City, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie, w jakiej formie.

Świat GTA Online będzie podobno ewoluował w miarę wdrażania kolejnych dodatków - na wzór sezonów w Fortnite. W planach nie tylko modyfikacje już istniejących obszarów, ale nawet powiększanie świata.

gta_6_schreier_2
Ewolucja mapy GTA Online na wzór Fortnite jest już niemal pewna

Teoretycznie Schreier poparł nie tylko wieści o dacie premiery, ale też - jak sam zaznaczył - „wszystkie” wspomniane wyżej informacje, ale dopytywany później przez użytkownika Twittera w tej sprawie dziennikarz stwierdził, że „nie widział wszystkiego”, co ujawnił leaker. Wspomniał jednak, że jest pewny co do ewoluującej mapy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami