Kolejna gra twórców Days Gone będzie miała multiplayer?

Sugestia z ogłoszenia o pracę.

Zespół odpowiedzialny za Days Gone poszukuje eksperta od gier sieciowych, co sugeruje, że kolejna produkcja Bend Studio zaoferuje tryb sieciowy.

Ogłoszenie o pracę na stanowisku starszego programisty sieci wspomina o specjalizacji z zakresu projektu i tworzenia architektury „silnika multiplayer”. Wpis nie ujawnia żadnych istotnych informacji o produkcji, poza zapewnieniem, że jest to gra wysokobudżetowa, co nie powinno być zaskoczeniem.

Aktualnie wiadomo, że Bend Studio pracuje nad nową marką. Szef PlayStation Studios, Hermen Hulst, ujawnił w niedawnym wywiadzie, że deweloperzy „wykorzystują skomplikowane systemy otwartego świata opracowane na potrzeby Days Gone”.

dg_multi_2
Wspólne przemierzanie szos na motocyklach mogłoby być ciekawe

Co ciekawe, Days Gone 2, którego projekt odrzuciło Sony, miało zaoferować właśnie multiplayer, a dokładniej kooperację sieciową. Mapę „jedynki” można eksplorować tylko w pojedynkę.

- Wzięlibyśmy ten świat, który powstał, wszystkie jego elementy i systemy, i użylibyśmy ich w wieloosobowej wersji tego uniwersum - tłumaczył w kwietniu deweloper gry. - Byliby tam goście tacy jak Deacon [główny bohater Days Gone - red.], którzy próbowaliby przeżyć, zbudowaliby bazę i własną załogę. Myślę, że ciekawie by było znaleźć się w tym świecie z innymi graczami i zobaczyć, jak wygląda walka z hordą w kooperacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami