Grafika koncepcyjna Dragon Age 4 prezentuje frakcję szpiegów

Z przeprosinami dla fanów.

Electronic Arts potwierdziło w ubiegłym tygodniu, że nowe odsłony Dragon Age i Mass Effect nie pojawią się na imprezie EA Play Live. Producent wykonawczy Christian Dailey w ramach przeprosin przekazał nową grafikę fanom pierwszego cyklu.

Obrazek przedstawia stylizowaną grupę postaci w pelerynach, zmagających się ze strażnikami na dachach miasta. Miłośnicy od razu zidentyfikowali frakcję - Antivan Crows. Logo organizacji znajduje się w rogu, więc zadanie nie było specjalnie trudne.

1
Antivańskie Wrony

Antivańskie Wrony nie są całkowitą nowością. Zevran z Dragon Age: Origins był rekrutem tego ugrupowania, o którym wspomina się także w licencjonowanych komiksach i powieściach.

Przedstawicieli frakcji - trudniącej się szpiegostwem i morderstwami na zlecenie - znaleźć można w wielu zakątkach Thedas. W Dragon Age 2 główny bohater - Hawke - spotykał innego przedstawiciele Wron, Nuncio. Ten poszukiwał właśnie Zevrana.

„Przepraszamy za brak nowości na EA Play, ale zapewniam, że zespół pilnie pracuje i wykonuje duże postępy. Przekażemy więcej, gdy nadejdzie odpowiednia pora” - napisał Dailey na Twitterze.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami