The Witcher: Monster Slayer ma datę premiery

Potwory w prawdziwym świecie.

CD Projekt ogłosił, że darmowa gra mobilna The Witcher: Monster Slayer otrzymała globalną datę premiery - 21 lipca. Tym samym tytuł AR w stylu Pokémon GO kończy tak zwany soft-launch i stanie się dostępny między innymi w Polsce.

Wiedźmin: Pogromca Potworów - jak brzmi polski tytuł - trafi tego dnia zarówno na platformę iOS, jak i Android. Na Google Play można już rejestrować chęć grania, by w dniu premiery otrzymać przypomnienie i od razu ruszyć na polowanie.

Tytuł już od jakiegoś czasu pozostaje dostępny w wybranych krajach, między innymi w Rosji, Filipinach czy Malezji. W marcu pojawił się w Australii, choć w komfortowej rozgrywce zapewne nie pomaga globalna pandemia Covid-19.

Akcję umieszczono przed wydarzeniami z książek i gier. W trakcie spaceru z telefonem w dłoni początkujący wiedźmini zmierzą się z różnymi monstrami, które gra nakłada na rzeczywisty obraz otoczenia - na wzór Pokémon GO, gdzie potworki są jednak mniej śmiercionośne.

W starciu z przeciwnikami przydają się przygotowane wcześniej eliksiry, nałożone na miecze oleje, petardy oraz przynęty. Z pokonanych stworzeń zbieramy trofea, należy też zadbać o odpowiedni trening naszej postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami