Fortnite - wyzwanie: Zbierz przekąski

Jedzenie i potrzebne zaopatrzenia.

Jeżeli wykonujesz 6. etap legendarnego wyzwania w 7. sezonie Fortnite, w którym musisz znaleźć przekąski, jedzenie i potrzebne zaopatrzenia, to poniżej znajdziesz szczegóły zadania.

Tak jak pozostałe etapy, wyzwanie jest dostępne tylko w trakcie trwania tego tygodnia i wymaga realizacji poprzednich kroków.

Treść zadania jest nieco niejasna, a dodatkowo nie ma tu wskazanej lokacji, dlatego tłumaczymy, co należy zrobić.

Gdzie znaleźć jedzenie i potrzebne zaopatrzenia

Opis zadania nie ujawnia, czego należy szukać, jednak na mapie Fortnite jest miejsce, w którym znajdziesz wymagane jedzenie i zaopatrzenie - wszystkie 5 przedmiotów, których potrzebujesz. Zaznaczyliśmy je poniżej.

fortnite_forage_food_need_supplies_1

Jeśli udasz się na południowy zachód od Siorbanych Szuwarów, zobaczysz tam budynek przy brzegu, zwrócony w stronę dwóch wysp na mapie. Znajduje się tam pole kukurydzy, ale odkryliśmy lepsze rozwiązanie.

fortnite_forage_food_need_supplies_2

Okazuje się, że do wyzwania zaliczają się też grzyby. Kiedy podejdziesz do grzyba, po prostu go zbierz, a zobaczysz pasek postępu wyzwania.

Grzyby świecą na zielono, więc dość łatwo dostrzec je nawet z daleka. Wokół jednego z drzew znajduje się szczególnie sporo grzybów, więc zebranie pięciu nie powinno być problemem.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami