Fortnite - wyzwanie: Upoluj zainfekowane zwierzę

Gdzie znaleźć kurczaki lub wilki.

„Upoluj zainfekowane zwierzę” to jedno z epickich wyzwań w 7. sezonie Fortnite. Na tej stronie powiemy ci, jak wytropić takie zwierzę.

Zadanie możesz wykonać tylko w trakcie 4. tygodnia sezonu, ale nie musisz realizować żadnych dodatkowych celów, aby je odblokować.

Jak znaleźć zainfekowane zwierzę

Jako że świat Fortnite padł ofiarą inwazji obcych, na mapie zmienia się wiele elementów. Niektóre zwierzęta, jak wilki czy kurczaki, są teraz zainfekowane przez pasożyta.

fortnite_hunt_infected_animal_1

Takie stworzenia rozpoznasz po fioletowej aurze oraz wielu parach oczu na ciele.

Wszystko, co musisz zrobić, to wytropić takie zwierzę. Najlepiej udać się do Przyjemnego Parku lub Kukurydzianego Kompleksu, gdzie znajdziesz dużo kurczaków.

fortnite_hunt_infected_animal_2

Jeżeli zobaczysz kurczaka, który nie wydaje się zainfekowany, mimo wszystko go zestrzel. W naszym przypadku zadanie zaliczyło to zwierzę jako zainfekowane.

We wspomnianych lokacjach możesz też znaleźć inne dzikie zwierzęta, przykładowo wilki. Nie ma znaczenia, które weźmiesz na cel.

fortnite_hunt_infected_animal_3
Znaleźliśmy też zwierzęta w Piszczącej Puszczy

Do realizacji zadania potrzebna jest tylko jedna eliminacja zwierzęcia, więc tak naprawdę możesz prowadzić zwyczajną rozgrywkę i zboczyć z kursu, kiedy natkniesz się na stworzenie z pasożytem.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami