Fortnite - wyzwanie: Doświadcz obniżonej grawitacji z nanitami Obcych lub na statku-matce

Jak wykonać zadanie.

Jedno z epickich wyzwań 7. sezonu Fortnite wiąże się z doświadczaniem obniżonej grawitacji. Tutaj dowiesz się, jak to zrobić.

Zadanie odblokowuje się samo, ale możesz je wykonać tylko w 4. tygodniu sezonu. Jak sugeruje treść, są dwa sposoby, aby zrealizować cel.

Gdzie jest niska grawitacja

Nanity Obcych to nowy przedmiot w Fortnite związany z inwazją kosmitów. Teoretycznie pozwala on generować biomy obcych w konkretnym obszarze, ale w momencie pisania tego tekstu funkcja najwyraźniej nie jest jeszcze dostępna. Z tego względu skupimy się na metodzie ze statkiem-matką.

fortnite_experience_low_gravity_1
W tym przykładzie Porywacze znajdują się nad Wydmami Wierzących i Kościanymi Krańcami, ale lokacje są losowe w każdym meczu

Dokładny opis porwania znajdziesz na naszej stronie o statku-matce, ale poniżej też opisujemy sposób na realizację zadania.

Kiedy mecz się rozpocznie, otwórz mapę i sprawdź, nad którymi lokacjami są Porywacze. Leć do tej, która znajduje się najdalej od busa, aby uniknąć starć z graczami.

fortnite_experience_low_gravity_2

Wyląduj pod spodkiem i poczekaj, aż wymierzy promień w kierunku ziemi, a następnie wejdź w niego, by dać się porwać.

fortnite_experience_low_gravity_3

Za kilka sekund znajdziesz się na statku-matce. Tam zaczekaj na rozpoczęcie minigry, która przeniesie cię do środowiska z niską grawitacją.

To wszystko, co musisz zrobić - zadanie powinno być zaliczone.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami