Twórcy Diablo 4 pokazują szczegółowy system personalizacji postaci

Imponująca liczba opcji.

  • Personalizacja znacznie rozbudowana względem poprzednich części
  • Wybierzemy nie tylko typ ciała, ale też fryzurę czy zarost
  • Postać zobaczymy w przerywnikach filmowych

Diablo 4 zmienia podejście serii do wyglądu postaci, udostępniając graczom mnóstwo opcji personalizacji. Szczegóły opisano w nowym wpisie na oficjalnej stronie Blizzarda.

W nadchodzącym hack'n'slashu wybierzemy typ ciała, fryzurę, zarost, czy brwi. Upiększymy też postać makijażem, dodatkami w postaci biżuterii czy tatuażami i malunkami na ciele. Do tego opcja zmiany koloru skóry, oczu, włosów czy wspomnianych ozdób.

d1

Nie zabraknie też możliwości „łączenia setek komponentów pancerzy unikalnych dla klas, wraz z wyborem własnej palety barw”. Edycją postaci zajmiemy się w miejscu zwanym Leżem (ang. Lair).

d2
d4

Część opcji zarezerwowano dla konkretnych klas, ale Blizzard obiecuje, że wiele będzie współdzielonych, by umożliwić więcej ciekawych kombinacji.

W przeciwieństwie do poprzednich części serii, gdzie oglądaliśmy przygotowane wcześniej przerywniki filmowe, w większości cut-scenek w Diablo 4 „zagrają” modele postaci z gry, co oznacza, że zobaczymy w nich główną postać z odwzorowanym w stu procentach wyglądem.

d5
d6
d7
d8

Data premiery Diablo 4 wciąż nie jest ustalona.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami