PS Plus: lipiec 2021 - pełna oferta

A Plague Tale: Innocence, CoD: Black Ops 4 i nie tylko.

Firma Sony zaprezentowała listę gier, które w lipcu bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus na konsolach PlayStation.

Posiadacze PS5 otrzymają A Plague Tale: Innocence - przygodowy tytuł od francuskiego studia Asobo. Akcja gry osadzona jest w czasach średniowiecza podczas niebezpiecznej plagi. Gracze wcielają się w Amicię, która chroni młodszego brata przed polującymi na chłopca rycerzami. Pozycja dostępna będzie w ulepszonej wersji, dostoswanej do nowego sprzętu.

Natomiast na wspomnianej konsoli oraz PS4 pojawi się Call of Duty: Black Ops 4 - odsłona słynnego cyklu strzelanek z 2018 roku. Produkcja pozbawiona jest kampanii fabularnej, oferując jedynie rozbudowane tryby sieciowe i zombie.

Właściciele obu wymienionych urządzeń z aktywnym abonamentem dostaną też WWE 2K Battlegrounds, czyli grę o wrestlingu, ale nastawioną na zręcznościową rozgrywkę. Nie brakuje humoru, a zawodnicy przedstawieni są w karykaturalny sposób.

Od 6 lipca do oferty PS Plus wejdą:

  • A Plague Tale: Innocence (PS5)
  • Call of Duty: Black Ops 4 (PS4, PS5)
  • WWE 2K Battlegrounds (PS4, PS5)

Jednocześnie z katalogu znikną:

  • Star Wars Squadrons (PS4, PS5)
  • Operation: Tango (PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami