Mod do Red Dead Redemption 2 wprowadza psich towarzyszy

Najlepsi przyjaciele.

  • Mod do Red Dead Redemption 2 pozwala zaprzyjaźnić się z psem
  • Towarzysz przyda się w walce i podczas polowania

W Red Dead Redemption 2 nie brakuje psiaków, lecz potrzeba modyfikacji, by zwierzak został przyjacielem gracza - przynajmniej na PC. Stosowny projekt przygotował niejaki „Shtivi”.

Darmowy mod pojawił się w sieci już na początku miesiąca, lecz teraz zyskuje na popularności. Aby zaprzyjaźnić się z czworonogiem, wystarczy znaleźć jednego w otwartym świecie i pogłaskać. Na ekranie zobaczymy nowy przycisk - „bond”, czyli tworzenie więzi.

1
Piesek zna też sztuczki
2
Azor!

Piesek będzie następnie podążał za graczem, a także siadał na żądanie. Jeśli wejdziemy do wnętrza budynku, poczeka przed drzwiami. Jeśli gdzieś się zapodzieje, możemy przyzwać towarzysza gwizdnięciem - o ile nie jest za daleko.

Co więcej, czworonóg wspomoże nas w walce, atakując przeciwników. Przyda się także podczas polowania, nie tylko atakując wskazaną zwierzynę, ale także znajdując zwłoki, jeśli udało nam się celnie strzelić.

O pieski trzeba oczywiście dbać, a o stanie zdrowia informuje nowy wskaźnik. Jeśli zwierzak nie dostanie świeżego mięsa, będzie coraz wolniej odnawiał punkty zdrowia.

Projekt jest o tyle rozbudowany, że „Shtivi” zadbał nawet o stosowne komunikaty i samouczki na temat nowych funkcji. Psa można nazwać dowolnym imieniem, a także zmienić na innego, ale kto chciałby to zrobić?

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami