Dead by Daylight - jak grać ze znajomym: zapraszanie innych graczy

Zapraszanie osób do wspólnej zabawy.

Choć Dead by Daylight sprawnie korzysta z systemu automatycznego wyszukiwania innych graczy do wspólnej zabawy, możesz także własnoręcznie zaprosić znajomych do gry. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

By zaprosić znajomego do wspólnej gry musisz wpierw wejść do dowolnego trybu rozgrywki. Potem wystarczy kliknąć w jedną z ikonek plusa (1) widocznych na ekranie. Otworzy to okno z poziomu którego możesz wysłać zaproszenie do swojego znajomego na liście przyjaciół.

065_dead_by_daylight_zapraszanie_znajomych

System ten ma jednak pewne ograniczenia. W trybie rozgrywki Graj ocalałym nie możesz zaprosić do zabawy znajomego w roli zabójcy. Podobnie sprawa wygląda w trybie Graj zabójcą - tutaj z kolei nie zaprosisz nikogo, gdyż grasz w pojedynkę. W trybie gry niestandardowej możesz zapraszać bez ograniczeń - zarówno w rolę zabójcy, ocalałego jak i widza.

Następnie: Dead by Daylight - krwista sieć: drzewko umiejętności

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - jak zacząć grę: tryby rozgrywki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami