Błąd w GTA Online pozwala rowerom prześcigać samochody

Potęga przyjaźni.

Fani GTA Online odkryli exploit, który pozwala rowerom rozwinąć bardzo wysokie prędkości, porównywalne do sportowych samochodów. Do działania sztuczki wymagane jest jednak wsparcie drugiego gracza.

Szybkie jak błyskawica rowery przedstawia poniższe wideo opublikowane na Reddicie. Dwóch cyklistów stanęło do wyścigu z kierowcą supersamochodu. Po rozpoczęciu zmagań po prostu „połączyli się” na torze, co sprawiło, że w kilka sekund wyprzedzili auto.

They thought they could beat us on our bikes. from r/gtaonline

Gracze podejrzewają, że exploit jest możliwy przez błąd silnika fizycznego - koła jednego roweru stykają się z kołami drugiego, napędzając je do niemożliwych do osiągnięcia w normalnych warunkach prędkości.

Rockstar Games najprawdopodobniej wkrótce zajmie się usterką, więc każdemu, kto chce spróbować wykonać sztuczkę ze znajomym, radzimy się pospieszyć.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami