Ghost of Tsushima: Director's Cut ujawnione przez ESRB. Gra trafi na PS4 i PS5

Wraz z dodatkiem?

Amerykańska organizacja ESRB, odpowiedzialna za przyznawanie grom kategorii wiekowych, oceniła Ghost of Tsushima: Director's Cut - tytuł, którego nie zapowiedziało jeszcze Sony. Wersja reżyserska uznanej gry akcji trafi na PS4 i PS5.

Pozycja otrzymała oczywiście kategorię M, czyli dla osób od 17 roku życia.

Opis nie ujawnia, co może znaleźć się w reżyserskiej wersji gry, ale możemy oczywiście liczyć na więcej zawartości niż w oryginale.

ghost_1
Organizacje ratingowe - najlepsze źródło informacji o niezapowiedzianych grach

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami z ubiegłego tygodnia, Ghost of Tsushima otrzyma samodzielny dodatek zatytułowany Ghost of Ikishima. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Director's Cut zaoferuje między innymi wspomniane rozszerzenie.

W DLC najprawdopodobniej trafimy na wyspę Iki, która znajduje się w połowie drogi pomiędzy Cuszimą a głównym obszarem Japonii.

Aktualnie czekamy na oficjalną zapowiedź dodatku i wersji reżyserskiej. Być może szczegóły i daty premier poznamy podczas kolejnego pokazu State of Play, który według pogłosek odbędzie się w najbliższych tygodniach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami