Forza Horizon 4 od dziś bez nowych samochodów i funkcji. Twórcy skupiają się na FH5

To jednak nie koniec aktualizacji.

  • Dziś ostatnia aktualizacja FH4 z nowościami
  • Kolejne update'y będą bazowały na „recyklingu”

Od dziś - 29 czerwca - Forza Horizon 4 nie wzbogaci się już o żadną nową zawartość. Studio Playground Games zamierza w pełni skupić się na Forza Horizon 5.

Do tej pory Forza Horizon 4 otrzymywała regularne, comiesięczne aktualizacje, wprowadzające między innymi samochody i funkcje. Ostatni pakiet nowości, zwany Series 37, pojawi się właśnie dzisiaj.

Deweloperzy nie rezygnują jednak z aktualizacji, choć przyjmą one inną formę. Poczynając od Series 38, do gry zaczną powracać treści z aktualizacji od Series 7 do Series 32.

- Pomyślcie o tym jak o składance muzycznej, zawierającej wasze ulubione treści połączone z niedawno dodanymi funkcjami - tłumaczył starszy producent Tom Butcher w poniedziałkowym podcaście Forza Monthly. - Powinniście świetnie się bawić, wracając do tych wspomnień i sprawdzając, jak poradzicie sobie z nimi drugi raz - dodał.

Zapytany, czy Forza Horizon 4 otrzyma jeszcze aktualizacje po premierze kolejnej części serii, deweloper odpowiedział, że zespół nie jest jeszcze gotowy przedstawić konkretnego planu.

Forza Horizon 5 zadebiutuje 9 listopada na konsolach Xbox i PC. Zabierze nas do Meksyku, przy czym mapa będzie największa w historii serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami