Sonic z widokiem FPP - mod robi furorę w sieci

Jak to jest być superszybkim jeżem?

Modder o pseudonimie Skyth przygotował narzędzie, które pozwala zagrać w Sonic Generations z widokiem typu FPP. Oznacza to, że możemy zobaczyć, jak wygląda bieg naddźwiękowego jeża z jego własnej perspektywy.

Nagranie z moda ukazało się na Twitterze w niedzielę, ale już może pochwalić się ponad 40 tysiącami polubień i niemal 9 tysiącami retweetów.

Skyth nie tylko przybliżył kamerę do bohatera, ale „przytwierdził” ją do głowy jeża, co oznacza, że doświadczamy wszystkich odchyleń oraz obrotów w powietrzu.

Większość komentujących twierdzi, że czuje dyskomfort od samego oglądania materiału, a włączenie moda w trybie VR mogłoby się źle skończyć.

„Absolutnie nie odpowiadam za to, co się z wami stanie, gracie na własne ryzyko” - napisał autor narzędzia. Mod można pobrać, korzystając z tego linka.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami