Realistyczny Kraków w dodatku do Microsoft Flight Simulator

Projekt polskiej firmy.

Kolejne odsłony serii Microsoft Flight Simulator nie od dzisiaj stanowią rynek sam w sobie - przeznaczony dla producentów przeróżnej maści ulepszeń, trójwymiarowych modeli i modów. Jedną z lepiej znanych firm w tej niszy jest Dzewiecki Design z Warszawy.

Po bogatym w detale lotnisku Narita w Japonii (wydanym w lutym) oraz w Waszyngtonie (w marcu), deweloperzy zabrali się za nieco większy - jak się wydaje - projekt, gruntowanie odświeżając wygląd Krakowa.

2
A gdzie smog?
3
Lotnisko w pełnej krasie

Prace zajęły więcej czasu, ponieważ - w odróżnieniu od dwóch wymienionych lotnisk - twórcy przygotowali nie tylko szczegółowy port lotniczy im. Jana Pawła II (Kraków-Balice), ale także szereg charakterystycznych budynków i zabytków Krakowa, w tym całe Stare Miasto.

Zadbano o realistyczne odwzorowanie cywilnej i wojskowej części portu, a dodatkowo przygotowano też tereny dawnego lotniska Kraków-Rakowice-Czyżyny z 720-metrowym, betonowym pasem startowym i Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Pakiet dostępy jest w większości popularnych platform sprzedaży dodatków do Microsoft Flight Simulator na PC, wyceniony na 27 euro (ok. 122 zł).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami