Twórcy Spider-Mana pracują nad grą multiplayer na PS5

Informacja prosto od Insomniac Games.

Deweloperzy ze studia Insomniac poinformowali, że szukają nowych pracowników, którzy pomogą przy produkcji „projektu multiplayer”. Na Twitterze zamieścili oferty pracy.

„Dołącz do nas i zostań częścią rodziny PlayStation Studios podczas prac nad kolejnymi ekscytującymi rzeczami” - zachęcają deweloperzy, co jasno wskazuje, że chodzi o projekt na PS5, a nie tytuł multiplatformowy.

multiplayer_insomniac_ps5

Użycie słów „projekt multiplayer” sugeruje też wyraźnie, że Insomniac tworzy grę kładącą nacisk na tryb online, a nie tylko oferującą dodatkowy moduł wieloosobowy.

Nie wiadomo jednak, czy chodzi o typową rywalizację wielu graczy, czy może tryb kooperacji. Niektórzy fani spekulują, że być może doczekamy się co-opa w pełnoprawnym sequelu Spider-Mana.

Insomniac Games ma w swoim portfolio także serię strzelanek Resistance czy platformowych gier przygodowych Ratchet & Clank. W teorii każdy z tych cyklów mógłby wprowadzić element stawiający w centrum tryb online.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami