Dead by Daylight - mapa: jak podświetlać i znajdywać przedmioty

Szukanie obiektów z pomocą mapy.

W trakcie rozgrywki w Dead by Daylight trafisz na wiele przedmiotów do zebrania i obiektów, z którymi wejść możesz w interakcję. Problemem jest jednak fakt, że nie są one w żaden sposób widoczne póki przed nimi nie staniesz. Z pomocą przychodzi mapa, dzięki której możesz lokalizować interesujące cię rzeczy z kilkudziesięciu metrów.

Mapa (1) to jeden z przedmiotów, który zdobędziesz podczas rozwijania krwistej sieci. Podstawowa wersja pozwala lokalizować generatory, jednak dzięki dodatkom możesz rozszerzyć jej funkcjonalność - pokaże wtedy, między innymi, właz czy innych ocalałych.

045_dead_by_daylight_mapa_jak_podswietlac_i_znajdywac_przedmioty

By z niej skorzystać musisz po prostu aktywować ją jak każdy przedmiot w grze. Po kilku sekundach, gdy zapełni się pasek postępu (2) na ekranie pojawią się sylwetki podświetlonych obiektów (3) - pod warunkiem, że nie stoisz od nich za daleko.

046_dead_by_daylight_mapa_jak_podswietlac_i_znajdywac_przedmioty

Uważaj jednak z korzystaniem z mapy, gdyż szybko wyczerpuje to jej ładunki (4) - gdy się skończą, mapa stanie się bezużyteczna. Jako modyfikacja świetnie sprawdza się Czerwony Sznurek - dzięki temu będziesz mógł lokalizować przedmioty należące do zabójcy, jak totemy, haki czy pułapki.

Następnie: Dead by Daylight - klucz: dlaczego nie działa

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - jak uciec zabójcy: uniki, palety, blokady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami