CD Projekt i Netflix przypominają o WitcherCon - jest teaser wydarzenia

Wywiady z twórcami i nie tylko.

CD Projekt i Netflix opublikowały zwiastun promujący WitcherCon - organizowane przez obie firmy wydarzenie dla fanów Wiedźmina.

Wideo obiecuje, że podczas konwentu nie zabraknie „epickich ogłoszeń” i niespodzianek związanych z drugim sezonem serialu, ale szczegółów nie ujawniono. W filmie są plansze oznaczone napisem „ściśle tajne”, ukrywające zapewne przygotowane atrakcje.

O ile potwierdzono, że nie należy spodziewać się zapowiedzi zupełnie nowych gier, niewykluczone, że zostanie zaprezentowany Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X/S. Istnieje też szansa, że organizatorzy pokażą zwiastun kontynuacji adaptacji, animację o Vesemirze i produkcję osadzoną na ponad tysiąc lat przed wydarzeniami o Geralcie.

W planach są wywiady z aktorami wcielającymi się w Białego Wilka, Ciri i Yennefer, a więc odpowiednio Henrym Cavillem, Freyą Allan i Anyą Chalotrą. Do tego rozmowy z showrunnerką serialu, czyli Lauren S. Hissrich, a także szefem odpowiedzialnego za serię RPG studia CD Projekt Red - Adamem Badowskim.

WitcherCon odbędzie się 9 lipca. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w serwisach YouTube i Twitch, choć przewidziano dwie relacje - pierwsza rozpocznie się o godzinie 19:00, a druga o 3:00 w nocy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami