Wkrótce kolejny pokaz Dying Light 2. Są nowe informacje o grze

Świat, fabuła i kooperacja.

  • Na początku lipca odbędzie się pokaz Dying Light 2
  • W trakcie prezentacji twórcy opowiedzą o rodzajach przeciwników
  • Teraz deweloperzy ujawnili informacje o świecie, fabule i kooperacji

Techland ogłosił, że następna prezentacja Dying Light 2 odbędzie się 1 lipca o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Informacja o dacie wydarzenia pojawiła się w poświęconym grze tekście magazynu Game Informer. Polska firma wyemituje drugi odcinek z cyklu Dying 2 Know, w którym deweloperzy opowiadają o projekcie. W materiale autorzy skupią się na rodzajach wrogów.

Natomiast dziennikarze wspomnianego pisma mieli okazję porozmawiać z autorami Dying Light 2. Deweloperzy ujawnili nowe szczegóły o grze. Poruszono kwestię leku na wirusa zombie z pierwszej części - okazuje się, że specyfik nie leczy zarazy, a jedynie zahamowuje rozwój choroby.

dying_light_2_ludzie
W Dying Light 2 zmierzymy się nie tylko z zombie

Zakażeni - w tym główny bohater, Aiden Caldwell - noszą specjalne urządzenie, monitorujące stan infekcji, która rozwija się, gdy chory przebywa w ciemnych obszarach i słabnie, kiedy zarażony znajduje się w nasłonecznionych miejscach.

The City jest ostatnim miastem zamieszkanym przez ludzi, ale w świecie gry znajdują się także mniejsze osady. Pomiędzy tymi ostatnimi regularnie podróżuje grupa, do której należy postać gracza. Po samej mapie użytkownicy przemieszczą się z pomocą tak zwanego parkouru, linki z hakiem i służącej do opadania z wysokości paralotni. W planach też system szybkiej podróży.

Gra zaoferuje tryb kooperacji, ale ze względu na nieliniowość i wybory wpływające na otoczenie decyzje podejmie tylko gospodarz rozgrywki, a działania nie wpłyną na kampanie pozostałych uczestników zabawy. Wszyscy użytkownicy zachowają jednak zgromadzone w wariancie współpracy przedmioty i wyposażenie.

Twórcy podkreślili też, że choć w dzień zombie stanowią mniejsze niebezpieczeństwo, nie brakuje innych zagrożeń. O tej porze trzeba uważać na ludzi - bandytów, renegatów i przedstawicieli innych frakcji. Przypomnijmy, że Dying Light 2 ukaże się 7 grudnia na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami