Sonic Mania za darmo w Epic Games Store

Wraz z Horizon Chase Turbo.

Zgodnie z obietnicą, Epic Games Store udostępniło za darmo dwie następne gry - platformówkę Sonic Mania i wyścigowe Horizon Chase Turbo.

Aby odebrać produkcje, na kartach katalogowych tytułów należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Tradycyjnie oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się za tydzień, 1 lipca, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

  • Sonic Mania w Epic Games Store - przejdź
  • Horizon Chase Turbo w Epic Games Store - przejdź

Sonic Mania to dwuwymiarowa platformówka, która nawiązuje do starszych odsłon cyklu o przygodach niebieskiego jeża. W grze nie brakuje zarówno zupełnie nowych etapów, jak i odświeżonych wersji plansz z wcześniejszych części serii.

Horizon Chase Turbo jest zaś produkcją wyścigową, czerpiącą z klasyków pokroju Lotus, Out Run czy Top Gear ze SNES-a. Tytuł oferuje zręcznościowy model jazdy z brakiem realizmu w kwestii przyczepności i sterowania. Pozycja pozbawiona jest też systemu zniszczeń.

Poinformowano jednocześnie, że za tydzień Epic Games Store udostępni za darmo The Spectrum Retreat - grę logiczną, w której musimy rozwiązać sekrety tajemniczego hotelu Penrose.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami