Ruszyła otwarta beta PES 2022. Są już gameplaye

Formalna zapowiedź gry w lipcu.

  • Niespodziewanie rozpoczęła się otwarta beta PES 2022
  • Gracze mogą przetestować funkcje sieciowej gry
  • Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine

Konami nieoczekiwanie uruchomiło otwarte testy swojej „nowej gry piłkarskiej". Oficjalnej nazwy pozycji nie użyto, ale najprawdopodobniej projektem jest PES 2022. Pojawiły się już pierwsze filmy z rozgrywką.

Beta dostępna jest na konsolach PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Aby móc sprawdzić tytuł, należy pobrać klienta produkcji za pośrednictwem PlayStation Store lub cyfrowego sklepu Microsoftu. Akcja potrwa do 8 lipca.

  • Otwarta beta PES 2022 na PS5 - przejdź
  • Otwarta beta PES 2022 na PS4 - przejdź
  • Otwarta beta PES 2022 na konsole Xbox - przejdź

Twórcy tłumaczą, że celem testów jest sprawdzenie wydajności rozgrywki sieciowej, a konkretnie stabilności i jakości połączenia z serwerami. Do zabawy nie jest wymagane posiadanie abonamentów PS Plus lub Xbox Live Gold.

Podkreślono, że wiele elementów - w tym rozgrywka, animacje i grafika - nie są jeszcze gotowe i nie odzwierciedlają finalnej gry. Beta oferuje tylko cztery zespoły (Manchester United, Bayern Monachium, Barcelonę i Juventus), złożone z 22 zawodników. Zaznaczono, że mogą pojawiać się nieoczekiwane błędy.

Internauci publikują już nagrania, w których pokazują fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji PES 2022.

Konami poinformowało jednocześnie, że formalnie zaprezentuje produkcję 21 lipca. Przypomnijmy, że tegoroczna odsłona piłkarskiego cyklu tworzona jest na Unreal Engine, a nie używanym dotychczas silniku Fox Engine.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami