Fortnite - wyzwanie: Ustaw boomboksy na Wydmach Wierzących

Gdzie położyć radio.

Znalezienie dwóch z kilku boomboksów w Fortnite pomoże ci zakończyć legendarne wyzwanie z 2. rozdziału 7. sezonu.

Poprzednie etapy tego zadania z 3. tygodnia wymagały porozmawiania ze Słonkiem, Joeyem lub Plażowym Brutusem, a także umieszczenia tablic powitalnych w Przyjemnym Parku i Zalewie Zastoju.

Na mapie Fortnite ukryto 4 miejsca na boomboksy, a więc dwa razy więcej, niż potrzebujesz. Dokładne lokalizacje znajdziesz poniżej.

Boomboksy na mapie

Boomboksy znajdują się w różnych miejscach na Wydmach Wierzących. Poniżej znajdują się trzy lokacje - to wystarczy ci do ukończenia zadania.

fortnite_boomboxes_locations

Zalecamy rozpocząć od tego na południowy zachód, znajdującego się obok autobusu na drodze. Dzięki temu wykonasz zadanie najszybciej, jak to możliwe.

fortnite_boom_box_locations_13
fortnite_boom_box_locations_15

Drugie miejsce na boomboks znajdziesz w centrum, na południowy zachód od pomostu. Umiejscowiono je obok stołu otoczonego sprzętem.

fortnite_boom_box_locations_3
fortnite_boom_box_locations_2

Jeszcze jedno miejsce znajdziesz na północny zachód, na plaży. Wypatruj sporego znaku obcych na piasku, obok lokalizacji Słonka.

fortnite_boom_box_locations_22
fortnite_boom_box_locations_25

Kiedy położysz już wszystkie boomboksy, zadanie będzie zakończone. Następne w kolejce to umieszczanie urządzeń łączności Obcych na szczytach gór.

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami