W GTA 5 na PC można zagrać Godzillą z atomowym laserem

Imponujący mod.

Autor modów JulioNIB stworzył nowy projekt w Grand Theft Auto 5. Możemy dzięki niemu zagrać pełnowymiarową Godzillą i siać spustoszenie na ulicach Los Santos.

Modyfikację znaleźć można na profilu Patron dewelopera. Obecnie jest dostępna tylko dla wspierających twórcę finansowo - jednak po jakimś czasie wszystkie mody zostają opublikowane bezpłatnie.

Powstało już kilka modów z Godzillą, jednak widoczny w powyższym trailerze jest o tyle wyjątkowy, że pozwala używać specjalnej mocy kaiju - atomowego oddechu, czyli potężnego lasera.

Jak można zauważyć, sterowanie destrukcyjną wiązką jest zrealizowane porządnie i pozwala dokładnie celować. Jakość wykonania modyfikacji stoi na wysokim poziomie.

Ten sam twórca udostępnił już między innymi - obecnie darmowe - modyfikacje z Iron Manem, Ghost Riderem, Hulkiem, Thorem, Magneto, Predatorem czy Spider-Manem. Wszystkie do GTA 5.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami