Red Dead Redemption 2 - grafik "zremasterował" Arthura Morgana do next-genowej wersji

Tak wyglądałby w nowej edycji gry?

Hossein Diba, pochodzący z Turcji artysta specjalizujący się w modelowaniu 3D, zaprezentował swoją wersję „zremasterowanego” Arthura Morgana, głównego bohatera Red Dead Redemption 2.

„Tak właśnie wyglądałby Arthur, gdyby gra otrzymała wersję na nową generację konsol” - tłumaczy Diba.

Red Dead Redemption 2 może się oczywiście pochwalić imponująco szczegółowymi modelami postaci, ale na „next-genowym” Morganie widzimy nawet pory na skórze czy więcej niedoskonałości cery, a także znacznie gęstszy zarost.

Oczywiście jest jeszcze za wcześnie, by oczekiwać od Rockstara remastera Red Dead Redemption 2. Gra zadebiutowała w 2018 roku, więc na ewentualną nową wersję poczekamy zapewne do kolejnej generacji konsolowej.

W listopadzie zadebiutuje jednak Grand Theft Auto 5 w wersjach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Nie widzieliśmy jeszcze odnowionej edycji w akcji, ale możemy przypuszczać, że deweloperzy zadbali właśnie o bardziej szczegółowy wygląd bohaterów.

W serwisie ArtStation można przyjrzeć się innym imponującym pracom Hosseina Diby - między innymi realistycznym wersjom Mario i Luigiego czy kobiet z grafik koncepcyjnych GTA 5. W portfolio artysty znajdują się też odnowieni bohaterowie serii GTA.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami