Koniec z ułatwionymi zwrotami za Cyberpunk 2077 na konsolach Xbox

Microsoft wycofuje ofertę.

Microsoft poinformował, że 6 lipca wyłączy program uproszczonych zwrotów pieniędzy za cyfrową wersję Cyberpunk 2077 na konsolach Xbox.

Z powodu stanu technicznego gry tuż po premierze produkcji koncern rozszerzył system starania się o pieniądze wydane na tytuł i obecnie wnioskować o odzyskanie gotówki może każdy zainteresowany. Firma jednocześnie nie wycofała pozycji z oferty swojego sklepu.

„Zespół CD Projekt Red nieustannie pracuje nad ulepszaniem środowiska gry Cyberpunk 2077 dla graczy Xbox i stale przygotowuje wiele aktualizacji” - wytłumaczono na stronie pomocy technicznej Microsoftu.

„Ze względu na te aktualizacje, 6 lipca br. firma Microsoft powróci do zasad zwrotu kosztów za gry cyfrowe dla wszystkich zakupów dot. Cyberpunk 2077” - podkreślono.

Przypomnijmy, że według standardowych reguł przyjętych przez koncern z Redmond, nie wszyscy otrzymują pieniądze za nabytą produkcję - zwłaszcza, jeżeli od momentu zakupu minie 14 dni.

Nadmienić należy, że z karty katalogowej Cyberpunk 2077 w cyfrowym sklepie Microsoftu wciąż nie zniknęło ostrzeżenie, uprzedzające, że gra może nie działać poprawnie na Xbox One. Podobna adnotacja - dotycząca PS4 - pojawiła się też w opisie tytułu w PlayStation Store, do którego pozycja niedawno wróciła.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami