Dead by Daylight - tomy, wyzwania: jak wybrać, nagrody

Wybór wyzwania w Archiwach.

W Dead by Daylight możesz zdobywać punkty krwi na wiele sposobów - w trakcie rozgrywek, za realizację dziennych rytuałów czy za sprawą wyzwań. Na niniejszej stronie wyjaśniamy jak działa ta ostatnia mechanika, jak wybierać wyzwania i na jakie nagrody możesz liczyć.

Na ekran wyzwań trafić możesz na dwa sposoby - klikając w przycisk Archiwum (1) w menu głównym bądź w ikonkę (2) przy prawej krawędzi ekranu, widoczną w trakcie przygotowań do meczu.

039_dead_by_daylight_tomy_wyzwania_nagrody_jak_wybrac

Będąc w zakładce bieżący tom (3) będziesz miał podgląd na okno wyzwań. Po najechaniu na ikonkę (4) wyświetli się opis wyzwania, w którym znajdziesz zadanie do wykonania (5), pasek postępu (6), a także nagrodę (7). Jeśli przytrzymasz wskazany na ekranie przycisk, wyzwanie zostanie aktywowane. Możesz mieć maksymalnie jedno tego typu zadanie jednocześnie.

040_dead_by_daylight_tomy_wyzwania_nagrody_jak_wybrac

Wyzwania wykonujesz od lewej strony do prawej, zaczynając od pierwszej ikonki. Kolejne wyzwania łączą się ze sobą za pomocą niebieskiej linii (8) - musisz wykonać poprzednie, by móc podjąć się następnego. Gdy uda ci się zrealizować cel, wróć do tego okna i odbierz nagrodę - w tym celu najedź na ikonkę wybranego wyzwania i przytrzymaj wskazany klawisz.

Wykonywanie wyzwań - wraz z dziennymi rytuałami - to świetny sposób na zdobycie dużej ilości punktów krwi. Jeśli doliczysz do tego nagrodę za ukończenie meczu, możesz w ten sposób zdobyć nawet 100 tysięcy punktów w ciągu zaledwie godziny rozgrywki. To z kolei pozwoli ci szybko rozwijać krwistą sieć i zdobywać kolejne przedmioty, dodatki i umiejętności.

Następnie: Dead by Daylight - szczelina, Przepustka Sezonowa, fragmenty

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - dzienne rytuały: jak wykonywać i zmieniać zadania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami