Dead by Daylight - dzienne rytuały: jak wykonywać i zmieniać zadania

Misje dzienne zlecane przez Byt.

Dzienne rytuały w Dead by Daylight to sposób nagradzania graczy za regularne wchodzenie do gry i rozgrywanie meczy. Za wykonywanie stosunkowo prostych czynności możesz otrzymać duże ilości punktów krwi. Na niniejszej stronie wyjaśniamy jak je wykonywać i jak usuwać te, których nie chcesz się podejmować.

Dostępne dla ciebie dzienne rytuały pojawią się przy wejściu do gry, w menu głównym. Możesz mieć ich maksymalnie trzy na raz, lecz każdego dnia zlecany jest tylko jeden rytuał. Przy każdym z nich znajdziesz nagrodę (1), zadanie do wykonania (2), jak i pasek postępu (3) w jego realizacji.

038_dead_by_daylight_dzienne_rytualy_misje_jak_wykonywac_zmieniac

Przy każdym też jest ikonka kosza (4). Jeśli w nią klikniesz, możesz zdecydować czy chcesz pozbyć się danego rytuału - wtedy też zniknie on z listy i zostanie zastąpiony nowym. Możesz usunąć maksymalnie jeden rytuał każdego dnia.

Staraj się sprawdzać zadania zlecane w ten sposób. Są one na ogół bardzo proste i wykonują się niejako same podczas rozgrywek, jednak często mają wymagania co do postaci - musisz zrealizować je za pomocą konkretnego ocalałego bądź zabójcy, czasami także w trakcie jednego meczu. Warto jednak ich pilnować, gdyż pozwalają zdobyć sporo punktów krwi.

Następnie: Dead by Daylight - tomy, wyzwania: jak wybrać nagrody

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - punkty krwi: jak zdobywać i wydawać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami