Battlefield 2042 z trybem łączącym mapy, pojazdy i bronie z poprzednich części - nowe nieoficjalne informacje

Wariant nastawiony na czystą zabawę.

  • Tajemniczy tryb Battlefield 2042 połączy mapy, pojazdy i bronie z różnych części
  • Pojawi się opcja użycia na jednej mapie czołgów z I wojny światowej i współczesności

Tom Henderson, który regularnie ujawnia nieoficjalne szczegóły o Battlefield 2042, przedstawił nowe informacje o sekretnym trybie najnowszej odsłony cyklu od szwedzkiego DICE.

W opublikowanym wideo internauta po raz kolejny podkreśla, że Battlefield Hub - jak określa tajemniczy wariant - zaoferuje odświeżone mapy z wcześniejszych odsłon serii. Teraz przekonuje też, że każda lokacja będzie wyglądała tak samo jak w oryginale, ale zostaną odtworzone na nowym silniku graficznym.

To nie wszystko: zdaniem Hendersona na odrestaurowanych planszach gracze skorzystają z broni i pojazdów pochodzących z różnych odsłon cyklu. Przykładowo pojawi się możliwość stoczenia pojedynku między czołgami z pierwszowojennego Battlefield 1 i współczesnego Battlefield 3.

- Battlefield Hub jest ostatecznym sandboxem, nastawionym na czystą zabawę. Moje źródła nazywają tryb zabawnym, ponieważ twierdzą, że wariant nie będzie kładł nacisku na rywalizację lub zrównoważoną, zbalansowaną rozgrywkę - twierdzi internauta.

Henderson jest renomowanym informatorem, którego wieści wielokrotnie się potwierdzały, ale trzeba pamiętać, że to są wciąż niepotwierdzone doniesienia. Twórcy ujawnią jednak tajemniczy tryb na konferencji EA Play Live, która odbędzie się 22 lipca.

Battlefield 2042 ukaże się 22 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami